
Велосипед TopRider 509 20"
- Немає в наявності
- Код: 509
4 909 ₴
Велосипед 20 дюймів спортивний підлітковий гірський велосипед TopRider 509 20"
Дитячий гірський велосипед TopRider 509 20"
для дітей від 7 до 12 років, у разі зростання від 115 см до 140 см
Велосипед TopRider 509 20 — це стильні та сучасні в дизайні, надійної якості гірські велосипеди.
Велосипед спортивний підлітковий, має колеса діаметром 20 дюймів, 21-ну швидкість Shimano, дискові гальма і подвійні посилені обода.
Характеристики TopRider 509 20":
-Дитячий гірський МТВ підлітковий
-21 швидкість
-Дискові гальма
Амортизаційна вилка
Манетки: SHIMANO RS35
Передний переключатель: NIL
Задний переключатель: SHIMANO TY21
Алюмінієвий подвійний обід
Покришки: 20"
Винос керма: STEEL SWALLOW HANDLEBAR
Гальма: Дискові гальма
Максимальне навантаження: 80 кг
Висота рами 13 дюймів
Велосипеди транспортуються в напіврозкладеному вигляді, у заводській коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TopRider |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 80 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 13" |
| Зріст велосипедиста | 120-145 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 4 909 ₴


