
Батут Profi MS 0822 діаметр 366 см з сіткою
- В наявності
- Код: 0822
10 900 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батут спортивний Profi MS 0822 Ø 366 см із захисною сіткою
Основні характеристики Спортивного батута MS 0822:
- діаметр батута: Ø 366 см
- пружини: 72 шт
- кількість опор: 4 шт W-образних
- висота сітки 150 см
- витримують масу людини до 150 кг
Рама - сталь з порошковим напиленням.
Полотно - високоміцний і еластичний поліпропілен.
Спортивний батут для стрибків для дорослих і дітей, використовуються для занять гімнастикою, фітнесом і аеробікою.
Стрибки протягом 5-7 хвилин відповідають пробіжці 1 км.
Досить 15 хвилин в день, щоб тримати м'язи в тонусі і виконати кардіо тренування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота з сіткою | 150 см |
| Діаметр батута | 366 см |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
- Ціна: 10 900 ₴
