
Велосипед Crosser Nio Stels 24" х12,5
- В наявності
- Код: 24125
7 620 ₴
Гірський велосипед Crosser Nio Stels 24" х12,5"
Велосипед Crosser Nio Stels 24"- с— сучасна та якісна комплектація велосипеда від провідних виробників велообладнання: KENDA, SHIMANO, NECO. Crosser / Кроссер Nio Stels— це гірський підлітковий велосипед із заниженою легкою алюмінієвою рамою.
Чудовий варіант для підлітків і велосипедистів-початківців під час зростання від 125 до 155 см. Амортизаційна вилка згладжує нерівності поверхонь доріг. Дискові гальма надійні в експлуатації. Трансмісія Shimano дає змогу вибирати необхідні передачі залежно від типу місцевості — швидкісний режим 21 швидкість.
Велосипед гірський підлітковий Crosser Nio Stels 24" дарує позитивні емоції від вело-гулянок.
Характеристика Crosser Nio Stels 24:
Рама, висота: Aлюмінієва 12,5"
Манетки: SHIMANO
К-во швидкостей: 21S
Передний переключатель: SHIMANO
Задний переключатель: SHIMANO
Кермова колонка: NECO
Касета: SHIMANO
Обід: Алюмінієвий подвійний
Покришки: 26"х2,1 KENDA
Винос керма: ALLOY OVER SIZE
Гальма: дискові
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Різні кольори |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 100 мм |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 620 ₴







