
Басейн Bestway 56670 каркасний 488 х244 х122 фільтр-насос, сходи, тент
- В наявності
- Код: 56670
23 290 ₴
+380505830845
- +380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн Bestway 56670 прямокутний 488 х 244 х 122 см з картриджних фільтром
- Клас: каркасний прямокутний басейн
- Розміри басейну: довжина 488, ширина 244, висота 122 см
- Обсяг басейну (90%): 11532 літрів
- Система фільтрації: 3028 л/ч картриджних
- Установка: тільки наземна
Характеристика. Каркасний басейн Bestway 56670:
Форма басейнів: Прямокутні
Обсяг басейну (90%), л .: 11 532
Додатково:
- Серія Power Steel
- Тришаровий ПВХ з армировочной сіткою з поліестеру
- Клас ПВХ преміальний
- Підвищений захист від механічного та UV впливу
- Загальна товщина стінок 0.60-0.90 мм
- Металевий каркас з антикорозійним покриттям
- Внутрішнє оздоблення чаші під блакитну мозаїку
- Спусковий клапан
- Збирається швидко і без інструментів
Довжина, см: 488
Ширина, см: 244
Висота, см: 122
Комплектація:
- Металевий каркас
- М'яка чаша басейну ПВХ
- Фільтраційна установка Bestway 58386
- Картридж для фільтрів Bestway 58094 (II)
- Покриття на басейн Bestway 58472
- Сходи Bestway 58336
- Комплект латочок
- Інструкція
Виробник: Bestway
Країна виробник: Китай
Гарантія: 12 місяців
Вага, кг: 98
- Посилений каркас
- ПВХ чаша преміального рівня
- Збірка без інструменту
- З-образна форма кутового з'єднання
Bestway Серія Power Steel
Басейн Bestway 56670 завдяки своїй прямокутній формі і помірним габаритам, може встановлюватися на будь-якому дачній дворі або прибудинкової території. У той же час модель має достатню місткістю для купання всієї родини або великої компанії друзів. Поєднання ціни та якості, доповнене максимальною комплектацією, роблять цей басейн кращою пропозицією на ринку.
Конструкція. Серія Power Steel
Надійність жорстких овальних сталевих труб і посилене ПВХ полотно преміального класу робить басейни Power Steel найбільш витривалими в своєму класі.
- Міцна чаша – армований тришаровий полівінілхлорид підвищеної міцності Tritech, стійкий до UV, спеці, вологи і механічного тиску.
- Посилений каркас – оцинкована сталь з антикорозійним покриттям. Особлива форма трубок (овал) дозволяє поліпшити механічну жорсткість конструкції, в порівнянні з моделями серії Steel Pro (круглі трубки).
- 488 x 244 см Розміри
- 122 см Глибина
- 11532 л Обсяг (90%)
- Весна/Осінь Сезонність
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 92.4 кг |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 488 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 11532 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 244 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип басейну | Каркасні |
| Довжина, см | 488 |
| Артикул | 56670 |
| Ширина, див | 244 |
| Система фільтрації, л/год | 3 028 |
| Форма басейнів | Прямокутні |
| Висота, см | 122 |
| Обсяг басейну (90%), л. | 11 532 |
| Вага (кг) | 98 |
- Ціна: 23 290 ₴



