
Басейн Bestway 57273 Ø 366 x 76 см сімейний надувний
- В наявності
- Код: 57273
2 400 ₴
Басейн Bestway 57273 сімейний надувний Ø 366 x 76 см
Басейн Bestway 57273:
- Клас: надувний круглий басейн
- Розміри: діаметр 366 см, висота 76 см
- Обсяг басейну (90%): 6050 літрів
- Установка: тільки наземна
- Серія Fast Set
- Тришаровий ПВХ з армировочной сіткою з поліестеру
- Клас ПВХ базовий
- Стандартна захист від механічного та UV впливу
- Загальна товщина стінок 0.60-0.90 мм
- Внутрішнє оздоблення чаші однотонна
- Спусковий клапан
- Само підтримує надувне кільце
- Чи збирається швидко і без інструментів
- Легко перевозиться
- М'яка чаша басейну ПВХ
- Комплект латочок
- Інструкція
Виробник: Bestway
Країна виробник: Китай
Вага, кг: 13
- 3-шаровий ПВХ
- Надувное кільце
- Швидка збірка
- Компактність і мобільність
Надувний басейн Bestway 57273 є оптимальним варіантом для літнього відпочинку. Мобільність, доступність, простота в монтажі та обслуговуванні – явні переваги цієї моделі. Чаша басейну виконана за технологією Tri-Tech ™ (Тришарове армування ПВХ), яка забезпечує максимальну міцність і довговічність виробу. За стійкість конструкції відповідає порожня камера, вбудована в край борту. Все що необхідно – просто накачати надувний самоподдерживающееся кільце і наповнити басейн водою.
Конструкція Серія Fast Set
Чаша виконана з 3-слойного армованого ПВХ з надувним самопідтримуючим кільцем. М'який корпус забезпечує максимальний комфорт і безпеку для відвідувачів.
- Міцна чаша – армований тришаровий полівінілхлорид підвищеної міцності Tritech, стійкий до UV, спеці, вологи і механічного тиску.
- Надувное кільце - є несучою частиною басейну, за рахунок вбудованої камери, наповненою повітрям. Забезпечує м'яку опору для тих, що купаються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 13 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | М'яка чаша басейну ПВХ; Комплект латок; Інструкція |
| Тип басейну | Надувні Дитячі |
| Довжина, см | 366 |
| Артикул | 57273 |
| Розмір упаковки, см | 30х41х30 |
| Форма басейнів | Круглі |
| Висота, см | 76 |
| Обсяг басейну (90%), л. | 6 050 |
| Вага (кг) | 13 |
- Ціна: 2 400 ₴





