
Самокат 5 в 1 Best Scooter 246 з батьківською ручкою (1- 5 років)
- Немає в наявності
- Код: 246
887 ₴
Самокат 5 в 1 Best Scooter 246 дитячий із батьківською ручкою (від 1 до 5 років)
Самокат триколісний дитячий 5 в 1 Best Scooter 246 з батьківською ручкою і світними колесами
Характеристика на дитячий самокат "5 в 1" Best Scooter 246 з батьківською ручкою:
Розміри самоката:
-Довжина деки — 54 см;
-Ширина деки — 14 см;
-Мінімальна висота керма від підлоги — 63 см, максимальна висота керма — 72 см;
-Довжина керма — 26 см, діаметр ручок — 3.5 см;
-Руль алюмінієвий
-Мінімальна довжина ручки батьківського контролю — 75 см; максимальна — 85 см.
-Мінімальна висота сидіння від підлоги — 27 см; максимальна — 32 см.
-Довжина сидіння — 35 см.
-Ширина сидіння — 11 см.
-Висота спинки — 19 см.
-Ширна спинка — 17 см.
- Розміри коліс:
-Передні колеса PU: діаметр — 12 см, ширина — 3 см;
-Заднє колесо PVC: діаметр — 9 см, ширина — 4 см
-Світні передні колеса
-Родильна ручка
-Корзинка
-З ножним гальмом (step-on-brake),
-Нахильна система повороту
-Транспортується в розібраному вигляді в заводській коробці
- Розмір упаковки: 59 см × 17 см × 26 см
Триколісний самокат Best Scooter 246 для дітей от 1 - 5 років, зріст від 75 см до 110 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scooter |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 66 см |
| Кількість коліс | 3 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
- Ціна: 887 ₴









