
Каркасний басейн Bestway 56405 прямокутний 400 х 211 х 81 см
- В наявності
- Код: 56405
6 290 ₴
+380505830845
- +380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн Bestway 56405 прямокутний 400 х 211 х 81 см
Каркасний басейн Bestway 56405 (400х211х81 см)
Конструкція - каркасний
Форма прямокутний
Довжина 400 см
Ширина 211 см
Глибина 81 см
Обсяг 5700 л (при заповненні на 80%)
Bestway 56405 Басейн каркасний 400 х211 х81 см
Каркасний басейн прямокутної форми, яскравого синього кольору, призначений для дітей і дорослих. Компактна модель середніх розмірів. Збірний каркас басейну легко швидко встановлюється. Форма басейну забезпечується міцним металевим каркасом.
Басейн оснащений зручним зливним клапаном і двома клапанами для очисного обладнання.
📦 Упаковка: коробка
📦 Розмір коробки: 107 х 35,5 х 27 см
📦 Вага: 30 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 5700 л |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 211 см |
| Висота | 81 см |
| Вага | 30 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 290 ₴




