
Батут Intex 48260 надувний центр 174х174х114 см
- В наявності
- Код: 48260
2 580 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий центр Intex 48260 надувний батут 174 Х174 х114 см
Надувний ігровий центр-батут Intex 48260 Playhouse Jump-O-Lene (174х174х114 см)
Виробник Intex
Країна-виробник Китай
Тип -надувні батут
Колір -разноцветний
Вік дитини 3+ років
Максимальне навантаження -55 кг
Фактична довжина -174 см
Фактична ширина -174 см
Висота батута -112 см
Матеріал -високоякісний вініл
Дно- стійке ПВХ
Насос купується окремо
Упаковка- картонна коробка
Розмір упаковкі- 45х40х18 см.
Вага- 8,9 кг
Насос для надуванія- електричний, ручний, ножний
Подстілка- захищає від проколів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9 кг |
| Вид | Надувний батут |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 114 мм |
| Довжина | 174 мм |
| Максимальна вага | 55 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 174 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота рами батута | 112 |
| Основні атрибути | |
| Діаметр батута | 174 |
| Максимальне навантаження | 55 |
| Тип | Батут |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
- Ціна: 2 580 ₴




