
Наливний круглий басейн Intex 28130 Easy Set 366 х 76 см
- В наявності
- Код: 28130
2 340 ₴
Наливний круглий басейн Intex 28130 Easy Set 366 х 76 см з надувним бортом (сімейний)
Басейн глибиною 76 см. І діаметром 366 см. Інтекс 28130 це не дорогий варіант придбання надувного басейну як для дорослих, так і для дітей.
Матеріал чаші басейну виготовлена з двох шарів вінілу, що надає міцність і товщину стінок наливної басейну, а третій шар, який знаходиться з зовнішньої сторони басейну - поліестер. Завдяки йому, басейн не розтягується і не втрачає свою форму.
Характеристики басейну Intex 28130:
Розміри: діаметр 366 см.
Висота: 76 см.
Обсяг: 5621 л. при заповненні 90%.
Матеріал: Тришаровий - два шари вінілу, один поліестер для жорсткості.
Комплектація: басейн Intex Easy Set Pool 28130, 366х76 см + інструкція
📦 Упаковка: коробка
📦 Розмір коробки: 40 × 40 × 23,5 см
📦 Вага в упаковці: 11.3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 5621 л |
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 11.3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 340 ₴








