Топ продаж

Надувний басейн Intex 58484 прямокутний 305 х 183 х 56 см
- В наявності
- Код: 58484
1 690 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex 58484 прямокутний 305 х 183 х 56 см
Надувний басейн Intex 58484 доставить масу задоволення
- Міцна конструкція
- Широкі борти.
- Басейн має три роздільні повітряні камери з подвійними клапанами.
- Конструкція виготовлена з міцного вінілу.
- Можливість наповнення басейну 58484 Intex водою 1092 літра (при 60% наповненні).
- Басейн обладнаний клапаном зливу.
- Є ремкомплект.
- Вага 8.50 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 1092 л |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Гладке |
- Ціна: 1 690 ₴





