Топ продаж

Ліжко Intex 64136 надувне 203 х 152 х 42 см з вбудованим насосом 220V
- В наявності
- Код: 64136 (67738)
2 076 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне ліжко Intex 64136 двоспальне 203 х 152 х 42 см з вбудованим електро- насосом
Надувне ліжко Intex 64136, 203 х 152 х 42 см з вбудованим насосом 220V
Матрац Intex 64136 - 2-х місцевий, розміри:
- Довжина 203 см
- Ширина 152 см
- Висота 42 см
Навантаження (макс. Вага): 273 кг
Насос: вбудований, працює від мережі, харчування 220-240 V.
Час надування - 3 хв.
Сумка для зберігання і перенесення в комплекті.
Матеріал: міцний ПВХ - полівінілхлорид.
Товщина - 0.53 мм.
Зносостійкий, не боїться температурних стрибків і перепадів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Комплектація | З насосом |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 17 кг |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 2 076 ₴







