
Ігровий центр Intex 57135 NP Планета динозаврів 333 х229 х109 см
- В наявності
- Код: 57135
2 340 ₴
Надувний водний дитячий ігровий центр Intex 57135 "Планета динозаврів"
Ігровий центр Intex 57135 NP Dinoland Play Center 333 х 229 х 109 см
Дитячий розважальний водно надувний ігровий центр 333 х229 х109 см Intex 57135 для дітей від 2-х до 6-ти років.
Планета дінозавров- це барвиста і яскрава дитяча надувна майданчик, яка прикрасить двір і стане улюбленим місцем для ігор і розваг Вашого малюка.
Ігровий центр 57135- міні аква-парк для малюка, який створить комфортну і приємну атмосферу для захоплюючого проведення часу в літні спекотні дні.
Дитячий ігровий комплекс « Планета динозаврів » це дитяча водяна гірка і ігровий центр з надувним міні-басейном з місткістю 280 л. (максимальний рівень води 16 см.), душем, фонтанчиком, кульками, пальмами і динозавриками. Дитяча гірка дозволяє з'їжджати прямо в воду басейну, де можна поплескати в басейні і під душем, підключається до садового шлангу. Можна залишати надувні м'ячики в кільце, яке тримає милий динозавр.
Ігровий центр з високоякісного полімеру, безпечного для дітей.
Розміри надувного центру: 333 х229 х112 см.
Висота борту 16 см.
Місткість басейну 280 л.
Рекомендовано дітям від 3-х до 8-ми років.
У комплекті надувні м'ячики.
Зливний клапан-є
Дно- не надувне
Максимальна навантаження- 81 кг
Упаковка: коробка.
Насос в комплект не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Максимальна вага | 81 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина | 333 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Висота | 109 мм |
| Вага | 8.2 кг |
| Персонажі | Disney |
| Стан | Новий |
| Вид | Ігровий центр |
- Ціна: 2 340 ₴










