
Дитячий надувний басейн Intex 56483 прямокутний 262 х 175 х 56 см
- В наявності
- Код: 56483
1 250 ₴
Дитячий надувний басейн Intex 56483 прямокутний 262 х 175 х 56 см
Надувний сімейний басейн Intex 56483 — відмінна можливість побалувати своє чадо в спекотні літні дені! На дачній ділянці буде мати гарний вигляд стильна і модна розфарбування стінок басейну. Intex 56483 Надувний басейн буде гарною прикрасою на будь-якої галявини або галявині перед будинком. Також цей басейн Ви зможете взяти з собою на річку або море. Він не буде обтяжувати Вас, завдяки своїй легкій вазі і компактному розміру. Дитину можна навчити носити воду для заповнення чаші надувного басейну водою. Ви чудово проведете час і долучіть дитини до праці! Басейни Интекс зроблено з високо-міцного вінілу нового покоління. Має дві самостійні надувні камери з подвійними клапанами.
Рекомендований для дітей від 1 року і старше.
Характеристики надувного дитячого басейну Intex 56483:
Обсяг: 749 л (при 80% наповненні)
Товщина стінок: 0.32 мм
Насос: купується окремо
Матеріал: високоякісний вініл
Розміри: 262 x175 х 56 см
Вага: 5.75 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 749 л |
| Довжина | 262 см |
| Ширина | 175 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 5.75 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴





