
Надувне ліжко Intex 64162 Prime Comfort 191 х 99 х 51 см (одномісне) з вбудованим насосом 230 В
- В наявності
- Код: 64162
2 750 ₴
Ліжко надувне Intex 64162 Prime Comfort одномісне 191 х 99 х 51 см з вбудованим насосом 230V
Надувне ліжко Intex 64162 з колекції Prime Comfort Elevated - це максимальна зручність, функціональність та комфорт здорового сну.
Розмір матраца:191 см х 99 см х 51 см
Довжина: 191 см
Ширина: 99 см
Висота: 51 см
Кількість осіб - 1
Максимальне навантаження: 136 кг
Вбудований електричний насос: 230 В (від мережі)
Приблизний час накачування: 2-3 хв.
Колір: Сіро-бежевий
Запатентована технологія Fiber-Tech™- максимальна міцність конструкцій матраца, збереження форми для багаторічного використання.
Матрац надувши один раз, можна використовувати протягом тривалого часу (не потрібно додатково накачувати).
- Бокове покриття: Вініл (ПВХ) товщина 0,35 мм
- Верхнє флоковане покриття (приємне на дотик та гіпо-алергенне )
- Товщина покриття флоку: 0,15 мм
▶Матрац легко адаптується до тіла, щоб забезпечити повний відпочинок.
➢ Матеріали довговічні , спеціальні для запобігання проколів
➢ Каркас із надміцного волокна, які не розтягуються згодом, що надало йому підвищені терміни служби
▶Технологія DURA-BEAM
➢ Завдяки цьому матрац не прогнеться навіть під великою вагою
➢ Горизонтальні стійки для кращої стійкості
▶ Система Air Lock- запобігає витоку повітря — матрац потрібно надути лише один раз, і використовувати впродовж тривалого часу без потреби повторного надування.
▶ Кожен матрац сертифікований AirLock- це означає, що кожен виріб ретельно перевіряється на герметичність перед відправленням із заводу
Комплектація:
✓ Надувний матрац Prime Comfort Elevated Intex 64162
✓ Вбудований електричний насос 220-240V
✓ Сумка для зберігання і транспортування
✓ ремонтний патч (для усунення будь-яких незначних пошкоджень)
Розмір упаковки: 40, 7 см x 19, 1 см x 38, 7 см
Вага: 8,4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Комплектація | З насосом |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 510 мм |
| Вага | 8.4 кг |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Латка-самоклейка | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |
- Ціна: 2 750 ₴







