
Надувний ігровий центр Intex 56148 Замок єдинорогу 196х178х127 см з гіркою
- В наявності
- Код: 56148
2 120 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний ігровий центр Intex 56148 "Замок єдинорогу" 196 х 178 х 127 см з гіркою та басейном
Intex 56148 "Замок єдинорогу" - це дитячий надувний ігровий майданчик з гіркою, водним розпилювачем, басейном, надувним єдинорогом та кульками. Вбудований розприскувач води працює просто підключивши садовий шланг.

Надувний ігровий центр Intex 56148 "Замок єдинорогу"
Характеристики, особливості та комплектація
Розміри: 196 см х 178 см х 127 см
Вік дитини: 2+
Допустиме навантаження: до 54 кг
Вбудований розпилювач води (від садового шлангу)
Надувна гірка з посадковим килимком - комфортний спуск та м’яка посадка
Ємність басейну: 234 літри
Максимальний рівень води в басейні: 17 см - мілководдя, адаптоване до дитячих ігор
Надувний єдиноріг
Кульки
Матеріал: високоякісний ПВХ вініл - більша довговічність
Товщина вінілу: 0,3 мм
Ремонтний патч
Інструкція
📦 Упаковка: коробка
📦 Розміри упаковки: 41 х 14 х 39 см
📦 Вага: 4,9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Максимальна вага | 54 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 196 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 127 мм |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Вид | Ігровий центр |
- Ціна: 2 120 ₴






