
Надувний батут Bestway 52262 дитячий 180 х 86 см (до 85 кг)
- В наявності
- Код: 52262
2 520 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний батут Bestway 52262 дитячий 180 х 86 см
Надувний батут Bestway 52262 - дитячий ігровий розважальний центр для дому та садових терас. Рекомендований дітям від 3-х до 6-ти років. Витримує навантаження до 85 кг. Має стійку надійну конструкцію, безпечні надувні борти з двома віконцями та яскравий кольоровий дизайн.
Дитячий надувний батут Bestway 52262 Ø 180 х 86 см
✅ Параметри:
Розміри батута: 180 х 86 см
Диаметр: Ø 180 см
Висота: 86 см
Максимальне навантаження: до 85 кг
Призначений для дітей: 3-6 років
✔ Міцний вініловий матеріал
✔ М'яка надувна підлога
✔ 2 вікна
✅ Комплект включає:
✔ Надувний батут Bestway 52262
✔ Ремонтний патч
📦 Упаковка: коробка
📦 Розміри коробки: 39 х 14 х 39 см.
📦 Вага: 6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна вага | 85 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Колір | Різні кольори |
| Діаметр | 180 мм |
| Висота | 86 мм |
| Вага | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Вид | Надувний батут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 55 |
| Висота рами батута | 112 |
| Діаметр батута | 174 |
- Ціна: 2 520 ₴






