
Надувний басейн Bestway 54009 прямокутний 305 х 183 х 56 см
- В наявності
- Код: 54009
2 120 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Bestway 54009 прямокутний 305 х 183 х 56 см
Cімейний надувний прямокутний басейн Bestway 54009 для комфортного відпочинку дітей та дорослих в літку. Має міцну надувну конструкцію, широкі борти та оптимальні габарити
Виробник: Bestway
Тип басейну: надувний
Розмір: 305 x 183 x 56 см
Довжина: 305 см
Ширина: 183 см
Висота: 56 см
Ємність води: 1162 літри
Вік: 6+ років
Колір: Синій
💦 Виготовлений з міцного вінілового ПВХ
Товщина : 0,3 мм
💦 Незалежні повітряні камери, з окремими клапанами швидкого надування/здування.
💦 Оснащений зливним клапаном, для зручного, швидкого зливу води
Дно не надувне
📦 Упаковка: коробка
📦 Розмір коробки: 41 х 40 х 14 см
📦Вага: 7,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 1162 л |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 7.8 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Гладке |
- Ціна: 2 120 ₴






