
Велосипед дитячий Profi Velocity18"
- В наявності
- Код: MB18VCB
4 850 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий двоколісний велосипед Profi Velocity 18" магнезієвий з литими дисками
Велосипеди 18 дюймів рекомендовано дітям від 5 до 7 років, зріст 110 до 130 см.
Велосипед 2-х колісний дитячий полегшений Profi Velocity 18"
- Магнезієва рама та диски коліс
- Колеса 18 дюймів, литі
- Стильний сучасний дизайн
- Передні і задні гальма дискові
- Дзвіночок на кермі
- Крила на колесах
- Повний захист ланцюгу
- Допоміжні бокові колеса (знімні)
- Фляго-тримач
- Зручне сидіння
- Сидіння: регулюється по висоті, затиск-ексцентрик
- Кермові накладки: зручні прогумовані гріпси
- Вага 8 кг.
- Упаковка: в коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Вікова група | Від 5 до 7 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 8 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Зріст велосипедиста | 110-130 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 850 ₴

