
Складаний міський велосипед Shark Bike 20"
- В наявності
- Код: 2006
8 100 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний міський велосипед Shark Bike 20" алюмінієвий підлітковий
Велосипед складний 20 дюймів Shark Bike дорожній
- Виробник: Shark Bike
- Тип: Міський, складний
- Колеса: 20" дюймів
- Вікова категорія: Підлітковий
- Алюмінієва, складна рама
- Висота рами: 10"дюймів
- Кількість швидкостей: 6
- Устаткування: Shimano
- Вилка: сталева, жорстка, Shark Bike
- Кермо: алюмінієве, регульоване
- Винос керма: сталевий, складаний
- Сідло: комфортне універсальне,
- Підсідельний штир: сталевий, регульований
- Перемикачі: моноблок Shimano RevoShift SL-RS35, 6 швидкостей
- Заднє перекидання: Shimano Tourney RD-TY21, 6 швидкостей
- Тріскачка: Shimano Tourney MF-TZ500-6
- Ланцюг: KMC FFC-Z51
- Педалі: складні
- Шатуни: сталеві, Shark Bike
- Каретка: картридж
- Гальма: Дискові механічні, Duoder
- Покришки: 20" х 1,50
- Обода: Алюмінієві подвійні обода
- Спиці: нержавіюча сталь
- Вага: 12,5 кг
- ✔ Підніжка, ✔ Світло-відбивачі
Переваги складного велосипеду Shark Bike 20" :
✔ Компактний і зручний для зберігання і транспортувань навіть громадським транспортом. Без зусиль велосипед вільно переноситься в руках, також легко поміщається в будь-який ліфт.
✔ Велосипед складається навпіл за рахунок складної конструкції рами. У свою чергу рама виконана з алюмінієвого сплаву, що надає йому легку вагу
✔ Якісне навісне обладнання
✔ Надійні дискові гальма і сучасний стильний дизайн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Розмір рами | 11" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Різні кольори |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 12 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 8 100 ₴





