
Сімейний надувний басейн Bestway 54422 Splash Paradise 231×219×79 см з сидінням
- В наявності
- Код: 54422
2 190 ₴
Сімейний надувний басейн Bestway 54422 Splash Paradise 231 x 219 x 79 см з сидінням
Bestway 54422 Splash Paradise™ 231 x 219 x 79 см - басейн для компанійського сімейного відпочинку, для дітей та дорослих.
💦 Надувне комфортне сидіння, 💦 вбудовані надувні 2 підголівники, 💦 наявність двох підстаканників- дозволяють комфортно відпочивати і контролювати ігри дітей в басейні.
Розміри: 231 x 219 x 79 см
Довжина: 231 см
Ширина : 219 см
Глибина води: 69 см
Висота: 79 см
Ємність води: 852 літри
Вік: 6+ років
Колір: Синій
💦 Внутрішнє оздоблення дна в гальковій мозаїці
Виготовлений з міцного ПВХ
Товщина : 0,2 мм
💦 Більша безпека надувної конструкції за рахунок двух незалежних повітряних камер, з окремими клапанами швидкого надування/здування.
💦 Басейн оснащений зливним клапаном, для зручного, швидкого зливу води
Дно не надувне
Сімейний надувний басейн Bestway 54422 Splash Paradise 231×219×79 см
✔️ Надувне комфортне сидіння,
✔️ Два підголівники
✔️ Два тримачі для напоїв
✔️ Ремонтний патч, на випадок будь-якого незначного пошкодження (в комплекті).
📦 Упаковка: коробка
📦 Розмір коробки: 41 х 40 х 34 см
📦 Вага: 13 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 852 л |
| Довжина | 231 см |
| Ширина | 219 см |
| Висота | 79 см |
| Вага | 13 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал | високоякісний вініл |
- Ціна: 2 190 ₴







