
Надувний басейн Intex 57190 Family Lounge 229 х 218 х 79 см з вбудованим сидінням
- В наявності
- Код: 57190
2 250 ₴
Надувний басейн Intex 57190 Family Lounge 229 х 218 х 79 см з вбудованим сидінням
Надувний басейн Intex 57190 Swim Center™ Family Lounge з вбудованим сидінням зі спинкою
Розміри: 229 см х 218 см х 79 см
Ємність: 590 літрів
Виготовлений з міцного вінілового матеріалу (ПВХ)
Товщина вінілу: 0,33 мм
Басейн створений для компанійського та сімейного відпочинку в літку, для дорослих і дітей
✔️ Надувне комфортне сидіння дозволяє контролювати розваги дітей відпочиваючи в басейні разом.
💦Вбудований підголівник та зручна спинка.
✔️ Два тримачі для напоїв, що підходить під більшість стандартних пляшок та стаканів.
💦 Більшої безпеки надувна конструкція має за рахунок двух незалежних повітряних камер.
💦 Басейн оснащений зливним клапаном, щоб легко, швидко спускати воду.
✔️ У наборі передбачено ремонтний патч, для ремонту будь-якого незначного пошкодження.
Пропонований вік: 3+
Вага басейну: 6,29 кг
📦 Упаковка: фірмова коробка
📦 Розмір коробки: 46 х 40 х 15 см
📦 Вага: 7,6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 580 л |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 218 см |
| Висота | 79 см |
| Вага | 7.4 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал | високоякісний вініл |
- Ціна: 2 250 ₴






