
Дитячий велосипед Racer Girl 20" з кріслом для ляльки
- В наявності
- Код: 2020
3 990 ₴
Дитячий двоколісний велосипед Racer Girl 20" фіолетовий та рожевий з ляльковим кріслом
Дитячий рожевий та фіолетовий двоколісний велосипед 20 дюймів для дівчат Racer Girl з кріслом для ляльок, кошиком та аксесуарами.
Характеристика:
— Велосипед дитячий двоколісний для дівчинки
Вік: 6 - 10 років. Зріст: 120 см до 135 см
— Розмір коліс: 20 дюймів
— Матеріал рами сталь
— Кількість швидкостей- 1
🔹 Дзвіночок, дзеркало на кермі
🔹 Китички на ручках
🔹 Кошик спереду
🔹 Крісло для ляльок позаду
🔹 Підніжка та бічні допоміжні колеса (знімні)
🔹 Сидіння зі спинкою (знімна)
🔹 Захисні крила на колесах
🔹 Захист ланцюгу
🔹 М`яка накладка на кермі
— Вилка жорстка
— Каретка тип "американка"
— Педалі пластик
— Гальмо переднє ручне, типу краб
— Гальмо заднє ножне
— Кермо регулюється за висотою
— Сидіння регулюється за висотою
— Ободи коліс подвійні посилені Double Wall
Велосипеди транспортуються в частково розібраному вигляді
Упаковка— заводська коробка
Розмір та вага коробки: 116 х 18 х 53 см / 15,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Вікова група | Від 6 до 9 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 12 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Зріст велосипедиста | 120-135 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Багажний кошик | Спереду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 3 990 ₴









