
Батут Ø 100 см з ручкою Profi MS 3383-8 для фітнесу, 80 кг
- Немає в наявності
- Код: 3383-8
1 415 ₴
Спортивний батут Ø 100 см з ручкою Profi MS 3383-8 (джампінг-фітнес)
Батут Profi MS 3383-8 діаметром 100 см — це міні батут, ефективний домашній тренажер для джампінгу і фітнесу. Підходить для дітей, а дорослим для лояльного користування, при вазі, що не перебільшують 70 кг. Розумне рішення для домашніх тренувань, розваг та підтримки фізичної форми.
Батут оснащений регульованою ручкою (4 положення висоти), що забезпечує додаткову стійкість і безпеку під час занять. Підходить для кардіотренувань, розвитку витривалості, координації та ефективного спалювання калорій.
Особливості:
🏋️♀️ Підходить для джампінг-фітнесу, аеробіки та активних розваг
👨👩👧 Для дітей та дорослих з вагою до 70-80 кг дітей
🔄 Регульована ручка (4 рівні висоти) для зручності та безпеки
🛡 Витримує до 80 кг
🏠 Підходить для дому та використання на вулиці
⚡ 5–7 хвилин стрибків ≈ 1 км бігу
Фітнес батут Profi MS 3383-8, характеристика
- Діаметр: 100 см
- Висота батута: 22 см
- Максимальне навантаження: до 80 кг
- Ручка:
- регульована 4 положення,
- висота: min 96 см, max 120 см
- покриття: EVA
- Кількість пружин: 24 шт.
- Кількість ніжок: 6 шт
В коробці 79 х 39 х 12 см
Всього 15 хвилин на день достатньо для повноцінного кардіо-навантаження. Регулярні стрибки на батуті:
- покращують витривалість
- розвивають координацію
- допомагають спалювати калорії
- підтримують м’язи в тонусі
Спортивний батут для джампінг-фітнесу з ручкою — відмінний вибір для домашніх тренувань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 100 см |
| Висота рами батута | 22 см |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 100 мм |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
- Ціна: 1 415 ₴


