
Гірський МТВ велосипед Dyna D50 24" х16" черний
- В наявності
- Код: 50246
5 850 ₴
Гірський МТВ велосипед Dyna D50 24" х16" черний
На зріст 140 - 165 см
Гірський підлітковий велосипед Dyna D50 24"- стильний, сучасний байк "хамелеон". Має впевнене керування, маневреність та амортизацію переднього колеса з локаутом. Стабільно тримає рівновагу на дорозі та на бездоріжжі. 24" колеса з протектором, що чітко тримає зчіпку покришки з дорожнім покриттям. Дискові гальма - залог безпечної зупинки. 21 швидкість для підбору темпу та складності їзди
Велосипед спортивний підлітковий Dyna D50 24":
Тип велосипеда: Підлітковий гірський MTB для крос-кантрі
Рама- Hi-Tech Steel Frame (сталева)
Висота рами: 16"
Колеса: 24"
Амортизаційна вилка (Hard tail) з локаутом ( блокування жорсткості)
Кількість швидкостей: 21
Обладнання:- Shimano
Передній перемикач - 3 зірки, Shimano Tourney
Задній перемикач - Shimano Tourney
Касета - 7 зірок
Гальма передні- дисковий механічний
Гальма задні- дисковий, механічний
Обод- подвійний алюмінієвий, протиударний
✓ Гальмівні троси внутрішньо- рамної проводки (сховані в раму)
✓ Пляшка та кріплення під неї
✓ Захисні крила
✓ Підніжка
В коробці, збірка: 85% (потрібне мінімальне складання)
📦 Розмір коробки: 71 х 33 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyna |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 16" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 80 мм |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Кермо | Вигнутий |
- Ціна: 5 850 ₴









