
Велосипед гірський Dyna D50 24"
- В наявності
- Код: 50
5 850 ₴
Гірський велосипед Dyna D50 24" х16" підлітковий
Гірський велосипед Dyna D50 24"- стильний та сучасний універсальний байк для підлітків та дорослих. Надійне обладнання та міцна рама. Має впевнене керування, маневреність та амортизацію переднього колеса. Стабільно тримає рівновагу на дорозі та бездоріжжі. Велосипед має 24" колеса з гірським рельєфним протектором, що утримує дорогу за рахунок хорошої зчіпки покришок з дорожнім покриттям. Подвійні посилені протиударні обода мінімізують ризики деформації конструкції коліс при подоланні дорожніх перешкод. Дискові гальма - залог безпечної зупинки. 21 швидкість для комфортного підбору темпу та складності їзди при зміні рельєфу.
Велосипед Dyna D50 24", характеристики:
Тип велосипеда: Підлітковий гірський MTB для крос-кантрі
Рама- Hi-Tech Steel Frame (сталева)
Висота рами: 16"
Колеса: 24"
Амортизаційна вилка (Hard tail), пружинно еластомерна, хід вилки 80 мм
Кількість швидкостей: 21
Обладнання:- Shimano
Передній перемикач - 3 зірки, Shimano Tourney
Задній перемикач - Shimano Tourney
Касета - 7 зірок
Гальма передні- дисковий механічний
Гальма задні- дисковий, механічний
Обод- подвійний алюмінієвий, протиударний
✓ Гальмівні троси внутрішньо- рамної проводки (сховані в раму)
✓ Пляшка та кріплення під неї
✓ Захист коліс- пластикові крила
✓ Підніжка
В коробці, збірка: 85% (потрібне мінімальне складання)
📦 Розмір коробки: 71 х 33 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyna |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 16" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Різні кольори |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 80 мм |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Кермо | Вигнутий |
- Ціна: 5 850 ₴









