
Надувний басейн Intex 48677 Черепаха 218 х 206 х 97 см дитячий з кульками
- В наявності
- Код: 48677
2 430 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex 48677 Черепаха 218 х 206 х 97 см
Надувний басейн Intex 48677 "Черепаха" дитячий з навісом та кульками 100 шт. в комплекті
Яскравий, міцний та безпечний надувний басейн Intex 48677 - з навісом від сонця, надувним дном та кульками для розваг або замість води.
- Рекомендований за віком: для дітей від 2+ років
Розміри: 218 х 206 x 97 см
- довжина 218 см
- ширина 206 см
- висота 97 см
- висота борту 15 см,
Об'єм 119 літри
- з навісом,
- з надувним дном
- 100 кульок
Товщина матеріалу: 0,3 мм
Вага 4,61 кг / в коробці 5,5 кг
Розмір коробки: 25 х 48 х 41 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 119 л |
| Довжина | 218 см |
| Ширина | 206 см |
| Висота | 97 см |
| Вага | 14 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | ПВХ |
- Ціна: 2 430 ₴









