
Триколісний велосипед Turbo Trike MT 1036 з батьківською ручкою
- В наявності
- Код: 1036
3 260 ₴
Дитячий триколісний велосипед Turbo Trike MT 1036 трансформер з батьківською ручкою
Велосипед складник дитячий триколісний Turbo Trike MT 1036
Рекомендований вік від 12 міс до 5 років;
Тип: трансформер 4 в 1
- складник;
- велосипед з батьківською ручкою
- 3х колісний зі спинкою та ременями безпеки
- триколісний спрощений-біговел
Рекомендоване навантаження до 30 кг
Матеріал рами алюміній
Кермо швидко-знімне, складаний, 2 положення (вперед-назад);
Захист : 5-и точкові ремені безпеки з м'якими накладками;
- розсувний бампер з м'якою такневою накладкою, знімний;
- ремінь-захист від сповзання;
Сидіння- м'який чохол, що знімається, сидіння також знімається;
Розмір спального місця: ширина 25 см/ глибина 23 см;
- висота від сидіння до підлоги 33 см;
- висота від сидіння до нижньої підніжки 19 см;
Спинка висока спинка 39 см/ ширина 26 см ;
- 3 положення;
Капюшон з козирком та оглядовим віконцем (сітка), зйомний;
- 2 положення;
Тканина Oxford 300 D, WPF водовідштовхувальне просочення;
Батьківська ручка алюміній, телескопічна, 3 положення, швидко-знімна;
- висота від підлоги min 93 см/ max 100 см;
Підніжка складана, з нековзною поверхнею;
Колеса EVA, переднє 8д./заднє 7д.
- на підшипниках (переднє та задні колеса);
- Ø передніх коліс 20 см;
- Ø задніх коліс 17 см;
- швидкознімний механізм коліс;
Педалі швидкознімні, з функцією вільного ходу колеса (перемикається тумблером на колесі);
Гальма задній, перемикач на колесах;
Додатково кишеня для дрібниць (на спинці сидіння);
Розмір велосипеда (д*ш*в) 95,5 x 49x 100,5 см;
Вага нетто 6,45 кг
Вага брутто 7,5 кг
Розмір коробки (д*ш*в) 69,5 x 20,5 x 34,5см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbo Trike |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Вікова група | від 1-3 років |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 10 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Зріст велосипедиста | до 100 см |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Багажний кошик | Спереду і ззаду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Дзвінок | Ні |
- Ціна: 3 260 ₴









