
Велосипед Crosser Vacation 069 24" х14
- В наявності
- Код: 06924
7 620 ₴
Гірський підлітковий велосипед Crosser Vacation 069 24" х14
✔ Колёса- 24"
✔ Алюмінієва рама, х 14"
✔ Швидкостей - 21
✔ Обладнання Shimano
✔ Дискові гальма
Велосипед підлітковий Crosser Vacation 069 24" виділяється стильним дизайном. Комплектований якісним, надійним та довговічним обладнанням. Комфортний і безпечний спортивний велосипед для позитиву від кожного маршруту. Велосипед підходить підліткам при рості 135 см - 160 см. Важливо мати зручну та правильну посадку, щоб не мати втоми при їзді.
Гірський велосипед Crosser Vacation 069 24" х14
Виробник: Crosser
Тип: гірський МТВ
Рама: Алюмінієва
Висота рами: 14"
Колеса діаметр, дюймів: 24"
Кількість швидкостей: 21
Зірок: 3х7
Вилка: Амортизаційна з локутом
Задній перемикач: Shimano Tourney
Передній перемикач: Shimano Tourney
Манетки: Shimano 3х7
Гальма передні та задні: Дискові механічні
Обода: Подвійні посилені протиударні
Ланцюг: КМС
✔ Підніжка, катафоти
✔ В заводській коробці. Зібраний на 90%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 14" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Різні кольори |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 80 мм |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Зріст велосипедиста | 135-150 |
| Рік випуску | 2025 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 620 ₴





