
Велосипед Crosser Vacation 069 26" х15 гірський
- В наявності
- Код: 069
8 120 ₴
Гірський велосипед Crosser Vacation 069 26" х15
✔ Колёса- 26"
✔ Алюмінієва рама, х 15"
✔ Швидкостей - 21
✔ Обладнання Shimano
✔ Дискові гальма
Велосипед Crosser Vacation 069 26" виділяється стильним дизайном. Комплектований якісним, надійним та довговічним обладнанням. Комфортний і безпечний спортивний велосипед для позитиву від кожного маршруту. А за рахунок вигнутої форми з заниженням- рама дозволяє їздити на даному велосипеді як підліткам, так і дорослим при рості 140 см - 168 см. Маючи зручну, правильну посадку проти втоми.
Гірський алюмінієвий велосипед Crosser Vacation 069 26" х15
Виробник: Crosser
Тип: гірський МТВ
Рама: Алюмінієва
Висота рами: 15"
Колеса діаметр, дюймів: 26"
Кількість швидкостей: 21
Зірок: 3х7
Вилка: Амортизаційна з локутом, хід - 70 мм
Задній перемикач: Shimano Tourney RD-TY 300
Передній перемикач: Shimano Tourney TZ 510
Манетки: Shimano ST-EF 500
Покришки: 26" х2,1
Гальма передні та задні: Дискові механічні (ротор 160/160 мм)
Обода: Подвійні посилені протиударні
Ланцюг: КМС
✔ Підніжка, катафоти
✔ В заводській коробці. Зібраний на 90%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 15" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Різні кольори |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 80 мм |
| Вага | 15 кг |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Зріст велосипедиста | 140-160 |
| Рік випуску | 2025 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 8 120 ₴






