
Велосипед гірський Crosser Streаm 24" х14
- В наявності
- Код: Streаm 24
7 845 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Crosser Streаm 24" х14
Гірський підлітковий алюмінієвий велосипед Crosser Streаm 24" х14"
Велосипед Crosser Streаm 24 - алюмінієвий гірський велосипед з легкою рамою, 21-а швидкість і дискові гальмама. Велосипед Crosser Streаm 24" - для підлітків, новачків і любителів.
Характеристики Crosser Streаm 24:
Тип: Гірський МТВ підлітковий
Рама- матеріал, висота: Алюмінієва, х14 " ( Зріст від 130 см до 165 см.)
Підвіска/амортизація: Однопідвісний (амортизаційна вилка)
Діаметр коліс: 24"
Гальма передні і задні: Дискові механічні
Кількість швидкостей: 21SP
| Вилка | Оверсайз з Локуатом, хід 100мм |
| Шифтери | SHIMANO EF500 |
| Задня перекидка | SHIMANO TY300DD |
| Передня перекидка | SHIMANO TZ500 |
| Провідна група, шатуни | Алюм. PROWHEEL 24/34/42T |
| Каретка | FP-B908L з пило-вологозахистом |
| Стрічка/Трещетка | SHIMANO TZ500 |
| Втулки | Сталеві 6 отворів з QR на ексцентрики |
| Обід | Двостінний алюмінієвий протиударний |
| Покришки | Chaoyang |
| Руль | Алюмінієвий |
| Винос керма | Алюмінієвий |
| Ланцюг | КМС |
| Подсідельний штир | Сталь 350мм |
| Гальма (передні і задні) | Дискові механічні REPUTE |
| Підніжка | Алюмінієва |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 14" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Різні кольори |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 14 кг |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 845 ₴








