
Велосипед Toprider TОП 100 24" х14
- Немає в наявності
- Код: 10024
6 020 ₴
Велосипед гірський Toprider TОП 100 24" х14
Алюмінієвий гірський підлітковий велосипед Toprider TОП100 24"
Велосипед TopRider ТОП100 24" — виготовлений із легкого, міцного алюмінієвого сплаву за технологією гідроформування з внутрішнім прокладанням тросів. Висота рами — 14 дюймів, підходить для велосипедистів з ростом від 132 см до 165 см.
Характеристики велосипеда TopRider ТОП 100 24":
-
Тип: Підлітковий гірський велосипед
-
Модель: "ТОП 100"
-
Діаметр коліс: 24"
-
Матеріал рами: Алюміній
-
Розмір рами: 14"
-
Амортизаційна вилка: є
-
Кількість швидкостей: 7
-
Манетки перемикання: Original SHIMANO
-
Передній перемикач: —
-
Задній перемикач: SHIMANO
-
Педалі: металеві
-
Покришки: Wanda / 24*2,1
-
У комплектації: Підніжка
-
Рульова колонка та втулки коліс на промислових підшипниках
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TopRider |
| Країна виробник | Китай |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 14" |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
- Ціна: 6 020 ₴









