
Електросамокат ITrike MES 1033-1 500W 36V10A складний чорний
- В наявності
- Код: 1033-1
16 876 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електросамокат ITrike MES 1033-1 500W 36V10AH складний чорний
Відео-оглят моделі MES 1033
Мотор, потужність : 500 W
Батарея:36V 10A
Колеса: 10" дюймів
Шини: Безкамерні Антипрокольні
Світло
Швидкість: max. 35 км/год
Потужнiсть двигуна 500 Вт
Тип батареї Літій
Номiнальна напруга 110-220 В
Тривалiсть зарядки 3-6 год
Максимальна швидкiсть 35 км/год
Швидкостi (км/год) 15 км /25 км/ 35 км
Запас ходу 30 км
Максимальний кут нахилу 15*
Максимальне навантаження 120 кг
Гальма передне барабанне гальмо/заднi гальма електричнi
Матерiал рами алюміній
Рiвень водонепроникностi IPX4
Колеса 10 дюймiв
Подсветка LED
Особливості:
*Bluetooth да
*Управление со смартфона APP (YouFs)
Вага, кг 16,5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Особливості | Підніжка, Ручне гальмо, Амортизатор |
| Вага | 16 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2024 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 30 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 35 км/год |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Безкамерна |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
- Ціна: 16 876 ₴









