
Електросамокат ITrike MES 1034-1 800W 48V10A складний чорний
- В наявності
- Код: 1034
22 486 ₴
Електросамокат ITrike MES 1034-1 800W 48V10A складний чорний
Огляд на електричний самокат ITrike MES 1034-1 800W, 48V10A:
Категорія: електросамокат
Мотор, потужність : 800 W
Батарея: 48V 10A
Колеса, розмір: 10" дюймів
Шини: безкамерні антипрокольні
Світло
Потужнiсть двигуна 800 Вт
Тип батареї Літій
Електрична емнiсть 48В 10А/год
Номiнальна напруга 110-220 В
Тривалiсть зарядки 4-13 год
Максимальна швидкiсть 45 км/год
Швидкостi (км/год) 15 км / 30 км / 45 км
Запас ходу 40 км
Максимальний кут нахилу 20*
Максимальне навантаження 150 кг
Гальма переднi і заднi гальма механiчнi
Матерiал рами алюміній
Рiвень водонепроникностi IPX4
Колеса 10 дюймiв
Підсвітка LED
Вага, кг 20,8 / 22,9 (S)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Особливості | Амортизатор, Підніжка, Ручне гальмо |
| Вага | 20.8 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Рік випуску | 2024 |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 45 км/год |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Безкамерна |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
- Ціна: 22 486 ₴









