
Електровелосипед Profi MEB 700C PULSE 28" 350W 36V10AH
- Немає в наявності
- Код: 350
24 147 ₴
Електровелосипед Profi MEB 700C PULSE 28" 350W 36V10AH
Електровелосипед Profi MEB 700C PULSE-1 28" 350W 36V10AH
Категорія: електровелосипед, міський
Мотор: 350 W
Аккумулятор: 36V10A
Швидкість: 25-30 км/год
Колеса: 28"
Матеріал рами: алюміній
Розмір рами: 19"
Вилка: HLF амортизаційна, штани/корона: алюміній, ноги: сталь
Кермо: 620mm,алюміній
Винос керма: алюміній
Шифтери/моноблоки: Shimano TX50-7
Кількість швидкостей- 7
Кількість зірок (передні/задні) 1/7
Трансмісія : SHIMANO TX50-7
Передній перемикач (лівий) -
Задній перемикач (правий) SHIMANO TZ500-7
Касета (тріскачка) АТА KDF-711
Гальма передні: дискові механічні, алюмініній
Гальма задні: дискові механічні, алюмініній
Гальмові ручки: алюміній
Колеса (гума): 28" 700*45C
Обода: алюміній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Час зарядки | 8 годин |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр колеса | 28 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Особливості | Ручне гальмо, Амортизатор, Підніжка |
| Рекомендована гранична швидкість | 28 км/год |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 24 147 ₴









