
Кровать розкладачка туристична BestWay 68065 Pavillo 190 х 64 х 42
- В наявності
- Код: 68065
1 725 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кровать Розкладачка туристична BestWay 68065 Pavillo 190 х 64 х 42
BestWay 68065 Розкладачка туристична 190 х 64 х 42 см
Розміри: 190 х 64 х 42 см
Навантаження : 100 кг
- Туризм
Матеріали: Сталь, ПВХ
Упаковка: Коробка, розмір 95 х 19 х 9 см
Вага (в коробці): 6,85 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Метал |
| Підстава спального місця розкладачки | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 6.85 кг |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 190 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 950 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 90 мм |
- Ціна: 1 725 ₴


