
Самокат Best Scooter 466-112
- Немає в наявності
- Код: 112
539 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат триколісний дитячий Best Scooter 112 с світними колесами
Триколісний самокат дитячий Best Scooter 112 с світними колесами для дітей віку від 1,5 року до 5 років (рост от 80 см до 110см)
Характеристика самоката:
-триколісний;
-руль алюмінієвий, регульований за висотою,
-висота керма мінімальна 56 см — максимальна 66 см;
- нековзні насадки на кермі;
-світні поліуретанові колеса;
-Підшипники швидкісні ABEC-7;
-Діаметр передніх коліс — 12 см, ширина — 3 см;
-Діаметр заднього колеса — 8 см, ширина — 2,4 см;
-тормоз ножний (step-on brake);
-Ширина підніжки — 11 см.
-навантаження до 50 кг
-для дітей від 1,5 року до 5 років
-розмір коробки — довжина 62 см ширина 16 см висота 31 см
-вага з коробкою 3 кг
кермо 56-66 см дітям 1,5-5 років (зріст від 80 см до 110 см)
У продажу є шоломи та захисне спорядження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scooter |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 66 см |
| Кількість коліс | 3 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Особливості | Ножні гальма |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
- Ціна: 539 ₴








