
Велосипед Hammer VA-210 22"H hydraulic
- В наявності
- Код: 22Н
7 550 ₴
Дитячий гірський велосипед Hammer VA-210 22"H hydraulic
Дитячий магнієвий гірський МТВ велосипед Hammer VA-210 22"Н має перемикання на 6 швидкостей, амортизацію вилки, дискові гідравлічні гальма та додаткові комплектуючі. Легка та міцна рама — за висотою х11", виготовлена з магнієвого сплаву за сучасними надійними технологіями гідроформінгу
Рекомендований дітям від 7 до 13 років, на зріст 120-145 см
Велосипед Hammer VA-210 22"Н- особливості та комплектація:
Тип: МТВ гірський дитячий велосипед
Колеса: 22" (дюйма)
Рама: магнезий
Висота рами: 11"
Вилка (передня): Амортизаційна Zoom
Швидкостей: 6
Перемикачі: Shimano 6 speed
Зірки: 1 х 6
Покришки: 22 х 2,125
Гальма передні: hydraulic — Гідравлічні дискові Logan
Гальма задні: hydraulic — Гідравлічні дискові Logan
Ободи: подвійні посилені повітродударні
Quick realise — швидке регулювання висоти сидіння
У комплекті:
🔹 Дзвінок на кермі
🔹 Кошик
🔹 Крила (бризковики)
🔹 Підніжка
🔹 Фляга з тримачем на раму
🔹 Катафоти
📦 Пакування: Заводська коробка
📦 Розмір коробки: 124 х 19 х 71 см
📦 Вага 13 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hammer |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 22" |
| Розмір рами | 11" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Колір | Різні кольори |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 13 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 60 кг |
| Зріст велосипедиста | 120-145 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Тип профілю | Двостінний |
| Кількість зірок | 1 |
| Багажний кошик | Спереду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
- Ціна: 7 550 ₴








