
Гірський велосипед Profi 2602 26"
- В наявності
- Код: 2602
6 390 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед гірський 26 дюймів Profi 2602
Гірський велосипед 26 дюйми Profi 2602 алюмінієвий
- Рекомендований зріст: від 130 см до 165 см
- Орієнтовний вік: від 9 років і більше
- Гірський велосипед
- Алюмінієва рама (легка по вазі)
- Висота рами: 13" дюймів
- Колеса: 26" дюйми
- Швидко- з`ємні колеса на ексцентриках
- Обладнання SHIMANO
- 21 швидкість
- Зірки: (спереду) 3х7 (по-заду)
- Передні та задні гальма: Дискові механічні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Різні кольори |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 100 мм |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 390 ₴
