Топ продаж

Гірка Intex 56167 надувна 561 х 137 х 99 см серфiнг
- Немає в наявності
- Код: 56167
3 599 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний ігровий центр Intex 56167 гірка 561 х 137 х 99 см з дошками для серфінгу
Дитячий ігровий надувний центр Intex 56167 водяна- гірка 561 х 137 х 99 см, з дошками для серфінгу
Виробник: Intex
Вік: 6 + років
Вид:надувна дитяча водна гірка , дитячий ігровий центр
Серія серія: Play Center
Матеріал: високоякісний вініл, товщина: 0. 4 мм
Максимальне навантаження: 100 кг
Габарити:
- Довжина: 561 см
- Ширина: 137 см
- Фактична висота: 99 см 
Вага: 12,5 кг
Насос для накачування: не входить до комплекту, рекомендовано насос Intex 68612
Комплектація надувної гірки Intex 56167:
- водна гірка надувна
- 2 шт надувні дошки для серфінгу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12.5 кг |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 561 мм |
| Максимальна вага | 80 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 137 мм |
- Ціна: 3 599 ₴



