
Велосипед Crosser Girl XC-100 29" x15 найнер
- В наявності
- Код: 1002026
8 890 ₴
Гірський велосипедCrosser Girl XC-100 29" x15" найнер
Гірський велосипед Crosser Girl XC-100 29" - рама 15 дюймів за висотою, виготовлена за сучасною технологією гідроформінгу з алюмінієвого сплаву (міцна та легка).
"Кросер" Crosser Girl XC-100 29" / Висота рами 15 дюймів, рекомендований зріст від 150 до 175 см.
Покришки 29 х 2,1" мають якісне зчеплення з дорогою. Велосипед із гарним накатом - швидко набирає швидкість, відмінно тримає дорогу.
Укомплектований обладнанням Shimano, 21 передача швидкостей. Дискові надійні механічні гальма.
Crosser Girl XC-100 29" — це надійний сучасний практичний, якісний і невибагливий у своїй експлуатації велосипед, модель в оновленій версії.
Характеристика на велосипед Crosser Girl XC-100 29":
Бренд: CROSSER
Тип: гірський МТВ 29- найнер
Рама, висота: AL 6061 Алюмінієва, висота рами 15"
Колеса діаметр: 29"
Кількість швидкостей: 21
Вилка: Mode MD-728 K (80 мм хід) з Локаутом
Задний перемикач: Shimano TOURNEY RD-TY 300;
Передний перемикач: Shimano Tourney TZ 510
Гальма передні та задні: Дискові механіка (Ротора 160/160 мм);
Манетки: Shimano ST-EF 500;
Касета: Shimano MF TZ-21-7 (14-28);
Ланцюг: KMC Z50;
Обод: алюмінієвий подвійний посилений;
Покришки: 29 х 2,1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Стать | Жіноча |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 15" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 15 кг |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Зріст велосипедиста | 155-170 |
| Рік випуску | 2025 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 8 890 ₴






