
Велосипед Mars 20"
- В наявності
- Код: марс 20
6 100 ₴
Дитячий велосипед Mars 20" магнієвий полегшений на литих колесах
Дитячий двоколісний велосипед Mars20" - Марс 20 дюймів (від 7 до 10 років при зростанні 115-140 см)
Велосипед має оригінальний, неповторний дизайн. Прокладка тросів проходить через спеціальні отвори в рамі, як в моделях автомобілів преміум класу для дорослих. Легкий, зручний, сучасний дитячий велосипед.
Характеристика велосипед Mars 20:
Рама велосипеда виготовлена з високоміцного магнієвого сплаву (Magnesium)
Розмір коліс: 20 дюймів, литі диски
Оснащений передніми та задніми ручними дисковими гальмами
Бічні коліщатка для страховки та рівноваги
Кермо та сидіння регулюються по висоті (для комфортної посадки дитини залежно від її зростання)
Складне кермо Quick Realesee
Ергономічна форма керма з функцією Quick Realesee - кермо складається при необхідності для компактності і практичності при транспортуванні (велосипед займає мало місця - зручно при перевезенні в багажнику машини і просто для зберігання будинку).
-
-Дзвінок та годинник на кермі
-Пластикові крила
-Повний захист ланцюга
-Кошик -
вага 11,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal Baby |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 11 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Зріст велосипедиста | 120-135 |
| Рік випуску | 2025 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 100 ₴








