
Надувне ліжко Bestway 67699 двоспальне 203 х 152 х 36 см
- В наявності
- Код: 67699
1 554 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне ліжко Bestway 67699 двоспальне 203 х 152 х 36 см
Розміри: довжина 203 см / ширина 152 см /висота 36 см
Навантаження (макс. вага): 300 кг
Комплектація Bestway 67699:
- Надувне ліжко Bestway 152 x 203 x 36 см
- Ремонтний патч
Надувне ліжко Bestway 67699:
К-ть місць: Двоспальне
Виробник: Bestway
Країна-виробник: Китай
Покращений комфорт
Максимальне навантаження: 300 кг
Надійність конструкції: I-Beam: ПВХ
Фіксація конструкції: підтримка верхнього контуру, поздовжня, вертикально-балкова
Покриття: флок
Товщина матеріалу: 0.3 мм
Товщина верхнього покриття: 0.10
Насос для накачування в комплекті не передбачений, він докуповується окремо! Підходять будь-які зовнішні насоси Intex і Bestway.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Хакі |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 36 мм |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 |
- Ціна: 1 554 ₴









