
Батут Profi MS 2923-2 Ø 427 см з сіткою і сходами
- Немає в наявності
- Код: 2923-2
10 639 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батут спортивний Profi MS 2923-2 Ø 427 см із захисною сіткою
Батут Profi MS 2923-2 діаметр 427 см з сіткою і сходами
Основні характеристики Спортивного батута MS 2923-2:
- діаметр батута: Ø 427 см
- пружини: 84 шт
- кількість опор: 6 шт W-образних
- висота сітки 150 см
- витримують масу людини до 150 кг
Рама - сталь з порошковим напиленням.
Полотно - міцний і еластичний поліпропілен.
Спортивний батут для стрибків для дорослих та дітей, які використовуються для занять гімнастикою, фітнесом і аеробікою.
Стрибки протягом 5-7 хвилин відповідають пробіжці 1 км.
Достатньо 15 хвилин в день, щоб тримати м'язи в тонусі і виконати кардіо тренування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота з сіткою | 150 см |
| Діаметр | 427 мм |
| Діаметр батута | 427 см |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Помаранчевий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
- Ціна: 10 639 ₴
