
Батут 305 см з сіткою та драбиною
- Немає в наявності
- Код: 305
10 990 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний батут Ø 305 см із захисною сіткою та сходами
Батут дитячий 305 см (діаметр) із сіткою та драбиною, на пружинах 60 шт., опори 3 шт., у коробці
Батут дитячий 305 см із зовнішньою захисною сіткою та драбиною. Конструкція виготовлена з оцинкованої загартованої сталі, стійкої до деформації.
Мат зроблений із поліпропілену, що надає йому міцності.
Основні характеристики батута:
Діаметр: 305 см
Висота із захисною сіткою: 180 см
Навантаження (вага): 70 кг.
Кількість опорних ніжок: 3 шт.
Кількість вертикальних стійок для сітки: 8 шт.
Кількість оцинкованих пружин: 60 шт.
Мат зроблений із міцного поліпропілену підвищеної зносостійкості завтовшки 15 мм і стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
Двоступенева драбина.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота з сіткою | 180 см |
| Діаметр | 305 мм |
| Діаметр батута | 305 см |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Синій |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
- Ціна: 10 990 ₴


