Топ продаж

Ліжко Intex 64132 надувнЕ 191 х 99 х 42 см з вбудованим насосом 220V
- В наявності
- Код: 64132
1 706 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне ліжко Intex 64132 191 х 99 х 42 см. з вбудованим електро-насосом 220V
Надувне ліжко Intex 64132 (191 х 99 х 42 см) з вбудованим насосом 220V
Матрац Intex 64132 — одно-місцевий, розміри:
- Довжина 191 см
- Ширина 99 см
- Висота 42 см
Навантаження (макс. вага): 126 кг
Насос: вбудований, працює від мережі, живлення 220-240 V.
Час надування — 2 хв.
Сумка для зберігання й перенесення у комплекті.
Матеріал: міцний ПВХ — полівінілхлорид.
Товщина — 0.35 мм.
Зносостійкий, не боїться температурних стрибків і перепадів.
Вага: 5,7 кг
Паковання: коробка, 27,5 х 33,5 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 125 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Комплектація | З насосом |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 5.7 кг |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 1 706 ₴



