
Надувний басейн Intex 28108 круглий 244 х 61 см + фільтр-насос 1250 л/год
- В наявності
- Код: 28108
2 420 ₴
Надувний басейн Intex 28108 Easy Set Ø 244 х 61 см + фільтр-насос 1250 л/год
Наливний круглий басейн Easy Set Intex 28108 - сімейний басейн з надувним бортом
- Діаметр: Ø 244 см
- Глибина 61 см
- Обсяг 1942 л (при наповненні на 90%)
Фільтруючий насос Intex 26602 продуктивною потужністю 1250 л/год
Тип фільтра: "Н"
Зливний клапан дозволяє приєднати садовий шланг, що дає можливість злити воду в будь-яке місце.
В комплекті басейну Intex 28108:
- Басейн надувний Ø 244 х 61 см
- Картриджний фільтр - насос, 1250 л/год
- Змінний картридж (тип "Н")
- Інструкція
Вага: 7,8 кг
Басейн Intex 28108 легко і швидко встановлюється без застосування додаткових технічних засобів. Процес складання басейну до наповнення водою займає 10 хвилин. Технологія Super-Tough надає стінок надувного басейну потрійну міцність. Стінки зроблені з трьох окремих шарів: два шари щільного вінілу і один-зовнішній — поліестр для особливої міцності. Борти басейну підтримуються надувним кільцем, яке, у міру заповнення басейну, піднімається разом з рівнем води, розправляючи стінки. Басейн не потребує підготовки грунту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 61 см |
| Діаметр | 244 см |
| Об`єм | 1942 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
- Ціна: 2 420 ₴







