
Велосипед Crosser 20" MTB (7S) LTWOO магній
- Немає в наявності
- Код: 20700
7 565 ₴
Велосипед 20 дюймів спортивний дитячий гірський велосипед Crosser 20" MTB (7S) LTWOO магній
Дитячий гірський полегшений магнієвий велосипед з дисковими гальмами Crosser 20" MTB LTWOO
Дитячий гірський спортивний велосипед для дітей від 7 до 12 років із зростанням від 116 см до 140 см
Crosser MTB LTWOO 20 дюймів двоколісний велосипед гірський магнієвий дитячий
- Виробник Crosser
- Тип велосипеда Гірський MTB дитячий
- Діаметр колеса 20"
- Обладнання: LTWOO
- Передні гальма дисковий
- Задні гальма дисковий
- Рама: магнієвий сплав (полегшена), з внутрішньої проводкою тросів
- Кількість швидкостей 7
- Конструкція вилки: пружинно-recreation
- Хід вилки: 100 мм
- Надувні колеса
- Максимальна вага до 80 кг
- Сидіння регулюється по висоті
- Для дітей зростом 116-140 см (7-12 років)
- Транспортується в складеному на 95% вигляді в заводській коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 80 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 10 |
| Зріст велосипедиста | 115-130 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 7 565 ₴






