
Матрац Intex 58292 надувний 199 х 150 х 193 см з навісом
- В наявності
- Код: 58292
4 900 ₴
Надувний матрац Intex 58292 з навісом (пружний надувний острів) 199 х 150 х 193 см
Двомісний надувний матрац 199 см. х 150 см. зі спинкою, підсклянниками та знімний дах від сонця. — Зручний комфортний пляжний надувний острів, розміри якого дають змогу розміститися на ньому вільно двом людям. Може бути використаний також як плавальний острів. Чудове рішення для відпочинку на пляжі, у басейні та на природе.
Надувний матрац Intex 58292 з навісом 199 х 150 х 193 см
Пляжна серія — для комфортного літнього відпочинку
Розмір: 199 х 150 см
Висота з навісом: ≈ 193 см
Кількість місць: 2-місний
Матеріал: високоякісний вініл, товщина 0,45 мм
Конструкція: I-beam — внутрішня система підтримки (поздовжніх балок)
Максимальне навантаження: 150 кг
Кількість камер: 2
Вага: 9,74 кг
У комплект входить:
- Матрац надувний (гострий)
- Силіконовий клапан
- Підсклянник
- Спинка
- Знімний дах (навіс)
Насос купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Світло-сірий |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 193 мм |
| Вага | 10 кг |
| Глибина | 150 мм |
- Ціна: 4 900 ₴


