
Велосипед найнер Hammer S200 29" х19
- В наявності
- Код: 2002919
9 680 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Hammer S200 29" х19" найнер
Найнер S200 Hammer 29", особливості:
- Гірський спортивний велосипед 29
- Обладнання SHIMANO
- Пляшrа для питної рідини.
- Діаметр коліс: 29" х 2,25
- Рама: Алюмінієва. Розмір рами: 19"
Обладнання: Shimano Tourney
- Гальма: дискові механічні
- Вилка: амортизаційна, з блокуванням ходу "Локаутом"
- Кількість швидкостей: 21
перемикання передач напівавтомат
- Ручки перемикання: Shimano
- Передній перемикач: Shimano
- Задній перемикач: Shimano Tourney
- Обода: алюміній, подвійні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hammer |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Різні кольори |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 15 кг |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 9 680 ₴









