
Bestway 53118 ігровий центр 264 х 188 х 111 (басейн, гірка, фонтан)
- Немає в наявності
- Код: 53118
1 915 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bestway надувний центр 53118 Wild West 264 х 188 х 111 см
Надувний ігровий центр Bestway 53118 Wild West дитячий (басейн, гірка, фонтан):
Довжина х Ширина х Висота: 264 х 188 х 111 см
Для дітей: від 2 років
Матеріал: високоміцний вініл
Товщина: 0,25 мм
Об'єм води (басейну): 278 л
Фонтан працює від садового шланга
Зливний клапан
Навантаження: 45 кг
Вага: 5,11 кг
Комплектація ігрового центру Bestway 53118 :
- Водна гірка
- Фонтан
Насос: отримується окремо ( в комплект не входить!)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.11 кг |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 144 мм |
| Діаметр | 278 мм |
| Довжина | 264 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 188 мм |
- Ціна: 1 915 ₴
